Zespół
about

Jesteśmy ludźmi, którzy swoje doświadczenia z obszaru szkoleń gromadzili na różnych płaszczyznach. Posiadamy doświadczenia zdobyte zarówno w małych przedsiębiorstwach, jak i dużych korporacjach. Gromadząc naszą wiedzę obejmowaliśmy wszystkie szczeble stanowisk związanych z organizacją i przebiegiem szkoleń. Braliśmy udział w dużych i odpowiedzialnych projektach oraz mniejszych, wymagających równie dużej precyzji przygotowania. Znamy więc potrzeby Klientów i wiemy jak je realizować. Nasze doświadczenie oddajemy w Państwa ręce, ale to dzięki Państwu możemy wciąż doskonalić nasze umiejętności i wypracowywać jeszcze lepsze rozwiązania.

 

foto_05

Magdalena Wojciechowska
Dyrektor ds. rozwoju i szkoleń
Tel: 22 507 80 20
Mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Magda zarządza zespołem i trenerami współpracującymi. Posiada umiejętność pracy z ludźmi połączoną ze zdolnością inspirowania do zmian i odkrywania największego potencjału każdego pracownika.
Coach ICC, trenerka, anglistka o szerokim zakresie kompetencji i wieloletnim doświadczeniu. Współpracuje z klientami indywidualnymi i grupami na różnych poziomach organizacji i etapach kariery zawodowej.

AP Anna Piwowarska
Koordynator Projektów
Tel: 22 507 80 31
Mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it


Ania w BPI Polska Sp. z o.o. pracuje od 3 lat. Od niedawna należy do zespołu Działu Szkoleń, gdzie zajmuje się organizacją szkoleń otwartych i zamkniętych. Odpowiada również za aktualizację bazy danych trenerów i wykładowców oraz za kontakt z nimi. Prywatnie jest absolwentką studiów magisterskich Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania na kierunku Komunikacja Społeczna i PR.

MK

Magdalena Kozieł
Koordynator Projektów
Tel: 22 507 80 23
Mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Magda w BPI Polska Sp. z o.o. zajmuje się organizacją szkoleń otwartych i zamkniętych oraz odpowiada za aktualizację ofert  ośrodków szkoleniowych. Wdraża się również w rolę Asesora przy projektach z zakresu Assessment & Development Centre. Prywatnie Magda jest studentką Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku, gdzie kończy pedagogikę ogólną.

 

 

 

Tools

What else ?

Community

  •  
  • lien_linkedin lien_twitter