Szkolenia

Dla Firm

Szkolenia to najefektywniejsza metoda podnoszenia kwalifikacji pracowników, która prowadzi do sprawnej realizacji celów przedsiębiorstwa. Pozwala ona na poznanie nowego obszaru wiedzy i umiejętności oraz uczy ich praktycznego wykorzystania w miejscu pracy. 

Szkolenie dzieli się na część teoretyczną i praktyczną. W części teoretycznej uczestnicy zdobywają wiedzę dotyczącą tematu szkolenia np. technik sprzedaży, natomiast w części praktycznej uczą się jej zastosowania w specjalnie przygotowanych zadaniach symulujących sytuacje zawodowe występujące w rzeczywistości. Sesje treningowe przygotowywane są przez grupę specjalistów w formie różnego rodzaju gier, analizy przypadków, dyskusji grupowych, quizów, prezentacji, zadań oraz wykładów. Zajęcia stanowią cykl kilku spotkań prowadzonych w małych zespołach liczących około 10 osób. Jedno spotkanie trwa maksymalnie osiem godzin i może się odbywać w każdym dniu tygodnia.

lider

Naszą główną zaletą w procesie organizacji szkoleń jest elastyczność. Dla naszych Klientów tworzymy warsztaty i seminaria dostosowane do ich potrzeb. Jednym z narzędzi diagnozy są kompleksowo przygotowane procesy Assessment & Development Centre. Naszym celem jest obiektywna i precyzyjna weryfikacja poziomu kompetencji, dlatego procesy są każdorazowo przygotowywane indywidualnie, a proponowane przez nas szkolenia są „szyte na miarę” Państwa potrzeb.

 

 

Tools

What else ?

Community

  •  
  • lien_linkedin lien_twitter